Pszota Builder - Ahol az ígéretek megvalósulnak! Referenciáink
Oszd meg!

Karrier

Növekvő építési feladataink megoldásához

építésvezetőket keresünk!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  •     Alvállalkozók felkutatása, versenyeztetése szerződések elkészítése
    •     Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, alkalmazottak                 munkájának irányítása
  •     Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel,
  •     alvállalkozókkal
  •     Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása.
  •     Munkafolyamok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés           feltételeinek biztosítása
  •     Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken
  •     Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának
  •     biztosítása
  •     Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése.
  •     Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítése igazolások alátámasztása
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk összeállításában

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség (magasépítés)
  • FMV (előny, de nem feltétel)
  • Legalább 3 éves építésvezetői, művezetői munkatapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés, határozott fellépés
  • Jó szervező és koordináló képesség
  • Nagy terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes, teljesítmény orientált jövedelem

Tekintse meg honlapunkat, facebook oldalunkat!

Ha ezek után kedvet érez egy fiatal, dinamikus csapatban dolgozni csak egy dolga van: küldje el önéletrajzát a pszota@pszotabuilder.hu email címre!